Product Details:
| Minimum Order Quantity | 20 Piece |
| Wattage | 12 W |
| Light Output | 6000 lm |
| Solar Panel Power | 80 |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Battery Capacity | 12 Ah |
| Working Time | 10 h |
| Phase | Single Phase |
| IP Rating | IP66 |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Primary Color | White |
| Brand | Technocop Energy |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 240 Watt . |
| Phase Include | Single |
| Current | 2.5-10A/5-20/5-30/10-40/10-6-A |